בלו אטרקציות
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-4878200

אטרקציות לברית

בשעה טובה ומוצלחת, נולד לכם בן! עכשיו אתם צריכים אטרקציות לברית, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה, סלקטד אטרקציות לאירועים. בין אם זה ילד ראשון או חמישי, ההתרגשות תמיד בשמים, ואתם מעוניינים לחגוג את האירוע המרגש יחד עם האנשים האהובים עליכם- בני המשפחה, חברים טובים ומכרים. ברית יש לתכנן תוך זמן קצר יחסית- שמונה ימים מיום היוולדו. בזמן הזה, עליכם לבחור אולם, לשלוח הזמנות, להזמין די ג'י ולהחליט האם המוהל שלכם יהיה רב או רופא... ובין כל אלו, אתם מעוניינים גם שהברית של ילדכם לא תהיה סתם עוד ארוחת צהריים, אלא אירוע נעים וכיפי ובשביל זה אתם צריכים את השירותים של חברתנו. 

אטרקציות לברי​ת עם סלקטד אטרקציות לאירועים

אנחנו מתמחים בהפקת אטרקציות לברית ולאירועים שונים אחרים, בין אם מדובר בבלונים, מגנטים, מתופפים, בובות ענק ובר מתוקים. אלו הם רק חלק מהאטרקציות לברית שברשותנו. המטרה שלנו היא להרים לכם את האירוע, להנעים זמנם של אורחיכם שטרחו והגיעו, ולהותיר זיכרון נעים ומתוק. 

אילו אטרקציות נוכל לספק לברית של בנכם הטרי?

כחלק ממגוון רב של אטרקציות לברית נוכל נספק לכם בלונים על שולחנות האירוח וכן ברחבי האולם בצבעים הסטנדרטים של בנים- כחול ולבן, אך ברשותכם כמובן לבחור בלונים בצבעים אחרים. נוכל לעצב לכם שער כניסה מבלונים על פי כל צורה שתבחרו, בין אם מדובר בבובה או בלב. כמו כן, נוכל לספק בובות ענק שישעשעו הן את הילדים שיגיעו לאירוע והן את המבוגרים. והתמונות איתם- מיוחדות ביותר!

איך אפשר אטרקציות לברית בלי בר מתוקים?

אנחנו בסלקטד אטרקציות לאירועים נקים עמדה באולם של בר מתוקים, בעיצובים מיוחדים. אנו מקפידים על ממתקים טריים, כשרים, צבעוניים ומיוחדים בטעמם ובגיוונם. הבר שלנו בנוי משוקולדים, סוכריות גומי וסוכריות על מקל. כמו כן, נוכל לכלול בבר המתוקים שלנו גם עוגה, על פי טעמכם והזמנתכם.

רוצים שהאורחים שלכם יסיימו את האירוע עם זיכרון מידי?

האטרקציה לברית הפופלארית ביותר כי כמובן מגטים. המגנטים שלנו הינם באיכות גבוהה במיוחד, שיחזיקו לאורך זמן רב מבלי לדהות. אנחנו ננצור רגעים יפים ומיוחדים, וכן נעניק מענה לבקשות האורחים המעוניינים להצטלם זה עם זה או עם הילוד הטרי. את המגנטים נפרוס על פני לוח אותו נביא עמנו.

מעוניינים לשמוע עוד? התקשרו עוד היום, ונדאג לכם לאירוע מיוחד במינו!

קראו עוד: בלונים לברית
קראו עוד: בר מצווה בכותל